Hoera, geslaagd!

14 juni 2017

Na een spannende tijd afwachten is het eindelijk zo ver voor de examenkandidaten: de uitslag van de examens is bekend. In de links hieronder staan per vestiging alle leerlingen die zijn geslaagd. Van harte gefeliciteerd en geniet van een welverdiende zomervakantie!


Geslaagd eerste tijdvak examens 2017

Klik hier voor de geslaagden van vwo Zwolle

Klik hier voor de geslaagden van havo Zwolle

Klik hier voor de geslaagden van havo Hardenberg

Klik hier voor de geslaagden van vwo Hardenberg

Klik hier voor de geslaagden van havo Meppel

Klik hier voor de geslaagden van vmbo Zwolle

Klik hier voor de geslaagden van vmbo Hardenberg

Klik hier voor de geslaagden van vmbo Meppel

Klik hier voor de geslaagden van vmbo Enschede

 

Enschede 

VMBO-T4:

Susan Weijma, Enschede

 

Hardenberg

VMBO BB: 

Wesley Willems, Beerze 

VMBO KB:

Cynthia Bouwhuis, Beerzerveld; Ivan Bouwhuis, Beerzerveld; Anne Li Flim, Bergentheim; Xanne Odink, Hardenberg

VMBO TL:

Jurre Gerrits, Gramsbergen; Nick Tamminga, Hardenberg

HAVO:

Herjan Buitenhuis, Hardenberg; Sabine Hutten, Hardenberg; Iris Oosting, Hardenberg;

Lianne Rosenbrand, Almelo; Nathalie Volkerink;

VWO:

Ilse Hekman, Ommen

 

Meppel

VMBO BB: 

Iris Kuiper, Rouveen

VMBO TL:

Iris Harink, Rouveen; Danny Trompetter, Staphorst

 

Zwolle

VMBO BB:                          

Hayat Adem Ibrahim,Wezep; Anne-Marije van Veen, Urk                            

VMBO KB:                          

Bjorn Bootsma, Zwolle; Liselot de Bruijn, Zwolle; Lianne van Dijk, Zutphen;

Marleen de Ruiter, Mastenbroek; Joëlla Tichelaar, Wezep; Frank Wonink, Vorchten                                  

VMBO TL:                        

Lisa Buitenhuis, Dalfsen; Daniella Herrera-Carreño, Genemuiden; Fabiënne Marsman, Wijhe;

Ramon Rorije, Wapenveld; Simcha Roosjen, IJsselmuiden                                 

HAVO                 

Tessa Alderliesten, Zwolle; Roy van Altena, Zwolle; Anette André, Wezep; Lucas Bolt, Zwolle; Niels Boot, Zwolle;

Samantha van den Bosch, Hattem; Martijn Buter, Hasselt; Bas Hurink, Zwolle; Chaïm Kuijpers, Zwolle;

Nathan Loonstra, Zwolle; Pauline Mostert, Zwolle; Marjan Steenbergen, Wapenveld; Wouter Willering, Zwolle                         

VWO                   

Anniek Kastermans, Meppel; Hilde Kreuzen, Kampen; Lex  Medendorp, Hattem;

Marnix van der Molen, Wezep; Gerhard Westhoff, Genemuiden



<< terug naar het overzicht