Contactpersoon voor nieuwe leerlingen

Wil je meer informatie over een van onze vestigingen? Per vestiging is er een contactpersoon voor nieuwe leerlingen waar je met jouw vragen terecht kunt! Hieronder vind je de gegevens.

Voor algemene vragen kun je het contactformulier onder aan de pagina gebruiken.

> Klik hier om terug te gaan naar greijdanuson.nl

Contactpersoon voor nieuwe leerlingen Zwolle
H. van Eijsden: h.vaneijsden@greijdanus.nl

Algemene contactgegevens
038 – 4 698 698
zwolle@greijdanus.nl

Bezoekadres
Campus 5
8017 CB Zwolle

Postadres
Postbus 393
8000 AJ Zwolle

Contactpersoon voor nieuwe leerlingen Hardenberg
K. Vreugdenhil | k.vreugdenhil@greijdanus.nl

Algemene contactgegevens
038 – 4 698 500
hardenberg@greijdanus.nl

Bezoekadres
Burgemeester Schuitestraat 7A
7772 BS Hardenberg

Postadres
Postbus 61
7770 AB Hardenberg

Contactpersoon voor nieuwe leerlingen Meppel
G. Hulzebosch | g.hulzebosch@greijdanus.nl

Algemene contactgegevens
038 – 4 698 550
meppel@greijdanus.nl

Bezoekadres
Schoolstraat 5
7941 CA Meppel

Postadres
Postbus 248
7940 AE Meppel

Contactpersoon voor nieuwe leerlingen Enschede
E. Mol | e.mol@greijdanus.nl

Algemene contactgegevens
038 – 4 698 530
enschede@greijdanus.nl

Bezoekadres
Deppenbroekstraat 4
7523 PB Enschede

Postadres
Postbus 282
7500 AG Enschede

Stel hier je vraag. We reageren zo snel mogelijk!

Contactformulier

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan