Kom jij ook bij ons op school?

Later instromen

Wil jij doorstromen van je huidige middelbare school naar een vestiging van Greijdanus? Dat kan!
Per afdeling hebben wij een aanspreekpunt voor instomers. Zij kunnen jou meer vertellen over de opleiding en al je vragen beantwoorden!

Greijdanus organiseert ieder jaar een Open Dag, tijdens deze dag kun je onze school bekijken en spreken met leraren en leerlingen.
Ook dan ben je van harte welkom om te komen kijken. In onze agenda kun je lezen wanneer deze dag is.

Hieronder staat een overzicht van alle contactpersonen van de diverse afdelingen.

Bekijk de agenda
Aanmeldformulier hogere klassen

Contactpersonen Greijdanus Zwolle

onderbouw bb/kb

Dhr. J. (Johan) Schaak – j.schaak@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 89

onderbouw gl/tl

Mw. G. (Geke) Bosma – g.bosma@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 91

bovenbouw bb/kb

Dhr. M. (Matthijs) Scheer – m.scheer@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 80

Meer informatie over basis en kader bovenbouw, klik hier.

bovenbouw gl/tl

Dhr. S. (Sander) van der Vegt – s.vandervegt@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 68

1e klas havo/vwo

Dhr. H. (Henk) van Eijsden – h.vaneijsden@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 81

onderbouw havo/vwo

Dhr. K.T. (Karlo) Veerman – k.t.veerman@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 82

bovenbouw havo

Dhr. J. (Jaap) Venema – j.venema@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 76

bovenbouw vwo

Dhr. R. (Reinier) Meijering – r.meijering@greijdanus.nl

T. 038 – 469 86 38

Meer informatie over vwo bovenbouw, klik hier.

praktijkonderwijs

Mw. C. (Caroline) Lipke – c.m.lipke@greijdanus.nl

T. 038 – 469 87 06

Contactpersonen Greijdanus Hardenberg

onderbouw vmbo

Dhr. T. (Teun) Wendt – t.wendt@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 02

bovenbouw vmbo

Dhr. T. (Tjerk) de Vries – t.devries@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 16

onderbouw havo/vwo

Mw. K. (Karine) Vreugdenhil – k.vreugdenhil@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 03

bovenbouw havo/vwo

Dhr. H. (Henk) Tempelman – h.j.tempelman@greijdanus.nl

T. 038 – 469 85 00

Contactpersonen Greijdanus Meppel

vmbo bb/kb

Mevr. A. (Annemarie) Schutte – j.m.schutte@greijdanus.nl

Algemene telefoonnummer van Greijdanus Meppel: 038 – 469 85 50

onderbouw vmbo tl, havo en vwo

Dhr. G. (Gert) Hulzebosch – g.hulzebosch@greijdanus.nl

Algemene telefoonnummer van Greijdanus Meppel: 038 – 469 85 50

bovenbouw vmbo tl, havo en vwo

Dhr. B. (Bram) Reinders – bram.reinders@greijdanus.nl 

Algemene telefoonnummer van Greijdanus Meppel: 038 – 469 85 50

Contactpersonen Greijdanus Enschede

Algemeen

Mevr. A. (Anita) Odink – a.odink@greijdanus.nl

Algemene telefoonnummer van Greijdanus Enschede: 038 – 469 85 30

Wil jij een optimale website? Dan hebben we wat cookies van je nodig. Pas mijn voorkeuren aan